niezwykle skuteczne zabiegi poprawiające samopoczucie, stan zdrowia oraz wygląd.

niezwykle skuteczne zabiegi poprawiające samopoczucie, stan zdrowia oraz wygląd.

niezwykle skuteczne zabiegi poprawiające samopoczucie, stan zdrowia oraz wygląd.

Bicom BRT

Czujesz świąd skóry? Miewasz dziwne wysypki? A może częste bóle migrenowe lub problemy trawienne? Może od lat zmagasz się z alergią, którą farmaceutyki zaleczają tylko doraźnie, a po krótkim czasie wraca i to we wzmożonej formie? Może też walczysz z rujnującym Twoje zdrowie nałogiem alkoholowym lub tytoniowym? Zerwij z problemem skutecznie i na zawsze! Już dziś umów się na testy w naszym gabinecie i podejmij walkę ze swoimi problemami! Efekty często widoczne są już po jednej sesji! Zabiegi wykonujemy metodą biorezonansu magnetycznego (BRT) najskuteczniejszym, zaawansowanym technologicznie urządzeniem Bicom niemieckiej firmy Regumed GMBH .Jest to lider w wytwarzaniu aparatów do terapii biorezonansowych od 1978 roku. Główny nacisk kładziemy na walkę z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, które są plagą XXI wieku. Biorezonans magnetyczny (BRT) jest metodą medycyny naturalnej opartej na ponad 70-letnim doświadczeniu wielu tysięcy lekarzy i naukowców z całego świata. Wykorzystuje się w niej do diagnostyki i terapii odpowiednie częstotliwości pól elektromagnetycznych.

Zapraszamy do naszego gabinetu na :

  • Testy alergiczne
  • Testy pokarmowe
  • Testy na obecność pasożytów
  • Wysoce skuteczne zabiegi odczulania
  • Likwidacja nałogów

Zapraszamy! Klinika HB – Przypomnij sobie o sobie!

KONTAKT

Klinika HB

 

Ul. Korfantego ¼ (I piętro) 41-902 Bytom

 

515 607 907

 

kontakt@klinikahb.pl

 

Napisz do nas

Nasz gabinet mieści się w centrum Bytomia, 3 min. piechotą od Pl. Sikorskiego (główna zajezdnia tramwajowa) i 10 min. piechotą od Pl. Wolskiego (dworzec PKP i główny dworzec autobusowy).
Zapraszamy po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie lub mailowo! Wizyty na ogół umawiamy w terminie do 2 tygodni po kontakcie telefonicznym.

Zapraszamy! Klinika HB - Przypomnij sobie o sobie!