niezwykle skuteczne zabiegi poprawiające samopoczucie, stan zdrowia oraz wygląd.

niezwykle skuteczne zabiegi poprawiające samopoczucie, stan zdrowia oraz wygląd.

niezwykle skuteczne zabiegi poprawiające samopoczucie, stan zdrowia oraz wygląd.

Laser frakcyjny co2 MiXto SX

Jako jedni z nielicznych na polskim rynku, zapraszamy na zabiegi robiącym furrorę w USA laserem frakcyjnym co2 MIXTO SX.
Zabieg laserem MiXto SX od kilku lat znajduje się na pierwszych miejscach w amerykańskich rankingach medycyny estetycznej, gdyż jego efekty są rzeczywiście imponujące.

Wskazaniami do zabiegu są przebarwienia, blizny potrądzikowe, pooparzeniowe i pozabiegowe, rozstępy, wiotczejąca skóra i zmarszczki. Z każdym z tych problemów nasz laser radzi sobie doskonale, a efekty widoczne są już po jednym zabiegu!
Poprzez zastosowanie lasera ablacyjnego najpierw w sposób kontrolowany uszkadzamy skórę. To uszkodzenie wymusza proces jej odbudowy – uruchamiane są procesy naprawcze, które powodują tworzenie się nowego kolagenu. A nowy kolagen to jędrniejsza, napięta, bardziej elastyczna, zagęszczona i bardzo mocno odświeżona skóra.

Terapie prowadzone za pomocą lasera MiXto SX poprawiają jędrność i napięcie skóry wszędzie tam, gdzie jest to konieczne (twarz, szyja, dekolt, dłonie, brzuch, ramiona). Redukują zmarszczki i bruzdy, zmniejszają rozszerzone pory i usuwają przebarwienia, rozstępy i blizny. Wyrównują kolorystykę skóry oraz generalnie wpływają na znaczne odmłodzenie wyglądu.
Rewelacyjne efekty lasera MiXto SX widoczne są też na skórze zniszczonej częstym korzystaniem z solarium czy kąpieli słonecznych.
W przeciwieństwie do innych laserów frakcyjnych, zabiegi laserem MiXto nie wymagają wielokrotnych powtórzeń! Efekt widoczny jest już po jednym zabiegu. Przy głębokich bliznach, zmarszczkach i zwiotczeniu zabieg wykonujemy dwu-trzykrotnie w odstępach około 4-tygodniowych.

Rezultaty zabiegu w dużym stopniu widoczne są zaraz po zabiegu (po wygojeniu), ale całościowy efekt pojawia się stopniowo jakiś czas po zabiegu, na ogół po kilku miesiącach. Ostateczne efekty terapii MiXto są długotrwałe i utrzymują się przez wiele lat – odnowa skóry jest widoczna po kilku latach po zabiegu a efekty spłycenia blizn pozostają praktycznie niezmienne.
Nowoczesna technologia zastosowana w Mixto SX zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo zabiegu, a jedynymi przeciwwskazaniami do jego wykonania są ciąża i stosowanie leków i preparatów światłouczulających.

Należy pamiętać o zaplanowaniu okresu rekonwalescencji pozabiegowej – zabiegi na twarzy zwykle wymagają 2-5 dniowej absencji, pozostałe części ciała goją się ok.10 dni (występuje silne zaczerwienienie na obszarze pozabiegowym, a następnie łuszczenie naskórka), nie wpływa to jednak na naszą kondycję i na ogół można funkcjonować normalnie. Jeśli nie ma możliwości zaplanowania urlopu – na zabieg na twarz należy umówić się w piątek. Wówczas w poniedziałek na ogół można wrócić do pracy, gdyż można już przykryć strupki makijażem. Należy jednak liczyć się z pewnym dyskomfortem (jest to dyskomfort psychiczny związany z nieatrakcyjnym wyglądem części ciała poddanych zabiegowi, a nie z odczuwaniem bólu).Przez miesiąc po zabiegu konieczne jest stosowanie kremu z filtrem 50.

Przeciwwskazania do zabiegu laserem Mixto SX:
1. Ciąża i okres karmienia piersią
2. Leczenie silnymi lekami przeciwtrądzikowymi (Isotec) – należy zachować odstęp minimum 6 miesięcy po zakończeniu kuracji
3. Stosowanie leków, zawierających w swoim składzie fotouczulacze . Bezwzględnie fotouczulający jest dziurawiec!
4. Aktywne infekcje w obszarze poddawanym zabiegowi.

Postępowanie po zabiegu laserem Mixto SX:
1. Przez 3 doby nie myjemy miejsca poddanego zabiegowi i nie stosujemy ŻADNYCH maści oraz kremów. Dbamy o to by miejsce pozabiegowe pozostało suche.
2. Począwszy od 4 doby po zabiegu możemy stosować już wszystkie kosmetyki. Możemy nałożyć makijaż.
3. Nie zdrapujemy powstałego po zabiegu strupka – powinien zejść samoczynnie
4. Po zejściu strupka przez 4-5 tygodni chronimy skórę kremem z filtrem przeciwsłonecznym 50. Nie korzystamy z solarium ani samoopalaczy.
Wskazane jest by przez 3 pierwsze doby po zabiegu nie używać alkoholu oraz nie stosować wyczerpujących i powodujących pocenie ćwiczeń. Także należy zrezygnować z basenu i sauny.

 

Zapraszamy! Klinika HB – Przypomnij sobie o sobie!

KONTAKT

Klinika HB

 

Ul. Korfantego ¼ (I piętro) 41-902 Bytom

 

515 607 907

 

kontakt@klinikahb.pl

 

Napisz do nas

Nasz gabinet mieści się w centrum Bytomia, 3 min. piechotą od Pl. Sikorskiego (główna zajezdnia tramwajowa) i 10 min. piechotą od Pl. Wolskiego (dworzec PKP i główny dworzec autobusowy).
Zapraszamy po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie lub mailowo! Wizyty na ogół umawiamy w terminie do 2 tygodni po kontakcie telefonicznym.

Zapraszamy! Klinika HB - Przypomnij sobie o sobie!